Pakalpojumi

Taksometra pakalpojumi

Mūsu kompānija piedāvā visātrākos, ērtākos un drošākos taksometra pakalpojumus. Sazinoties ar dispečeru dienestu pa tālruni (+371) 80001010, apmēram 10 minūšu laikā (atkarībā no situācijām uz ceļa un attāluma no Rīgs centra- laiks var nedaudz mainīties) Jūsu rīcībā būs jauns Mercedes-benz taksometrs, aprīkots ne tikai ar kondicionētāju un SRS Airbag sistēmu, bet arī ar jaunākās paaudzes GPS sistēmu, kura ļaus Jums pārbaudīt brauciena vēsturi (reālo maksu par braucienu balstoties uz laiku un nobraukto kilometru skaitu) ar interneta palīdzību.

Transfērs no (uz) lidostu "Rīga" (RIX)

Viena no vairākām Rīga Taxi priekšrocībām citu taksometu kompāniju vidū ir transfēra pakalpojumi  no lidostas „Rīga” (RIX), kā arī uz to. Būsim priecīgi sagaidīt Jūs vai Jūsu kolēģi pēc brauciena, vai nogādāt uz lidostu, palīdzot ar somu nesšanu. Saviem klientiem "Rīga Taxi" piedāvā drošus, ērtus un jaunus Mercedes-Benz taksometrus.

„Kurjers”

 

Saspringtajā dienas ritmā dažreiz trūkst laika personīgi nogādāt kādu zīmi, vēstuli utt., tieši tāpēc kompānija "Rīga Taxi” piedāvā saviem klientiem tādu pakalpojumu kā „Kurjers”, kas ietaupīs Jūsu personīgo laiku, nogādājot Jums vai Jūsu uzņēmumam ko īpašu - norādītajā vietā un laikā.

Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt uz (+371) 80001010

Taksometra pakalpojums pasažieriem ar ierobežotām spējām

Kompānija "Rīga Taxi" ne pirmo gadu rūpējās un atbalsta cilvēkus ar ierobežotām pārvietošanās spējām (invalīdiem), tieši tāpēc mēs piedāvājam modernus, speciāli aprīkotus mikroautobusus - īpašu klientu pārvadāšanai.

Sīkāka informācija par mikroautobusu izsaukšanu un tarifiem zvanot pa tālruni - (+371) 67001010

Kupons

Vienreiz lietojama karte ar priekšapmaksu, kurā ir noteikts kredīts, ko klients var lietot kā skaidras naudas aizvietotāju. Apmaksa notiek pēc korporatīvā tarifa.


Tarifi


Cenas pastāvīgajiem klientiem

 

Nolīgšana: 0.85 EUR

Attāluma tarifs: 0.57 EUR/ km

Laika tarifs: 0.11 EUR / min


Cenas klientiem

Nolīgšana: 2.10 EUR

Attāluma tarifs: 0.70 EUR / km

Laika tarifs: 0.14 EUR/ min